آموزشیوب

۱۰ دلیل برای اینکه ساخت سایت با وردپرس بهترین گزینه برای کسب و کارهای کوچک است

حضور آنلاین برای کسب و کار شما به طور فزاینده ای مهم است؛ آیا شما قصد استفاده از وب سایت خود را برای فروش آنلاین، پاسخگویی به سوالات، و یا عمل به عنوان یک ابزار برندسازی تجاری را دارید. وردپرس بهترین گزینه است.

با این حال هزینه های مربوط به ساخت و به خصوص نگهداری یک وب سایت به سرعت می تواند باعث گرفته شدن زمان و پول زیادی از صاحبان کسب و کار شود.

“من خودم نمی توانم وب سایتم را به روز رسانی کنم – هر تغییر کوچکی که من می خواهم اعمال کنم به من هزینه زیادی تحمیل می کند!”

این یکی از شکایت های صاحبان کسب و کار های کوچک در مدیریت سایت خودشان است و نتیجه اش آن است که بسیاری از اطلاعاتی که در سایت ها نمایش داده می شود قدیمی و تاریخ گذشته است و محتوای جدیدی برای نمایش ندارند، با این توجیه که هزینه های بالایی دارد.

اما یک جایگزین وجود دارد و آن استفاده از وردپرس است.

10 دلیل برای ساخت سایت با وردپرس 1

در اینجا 10 دلیل برای اینکه وردپرس می تواند یک راه حل عالی برای وب سایت کسب و کار کوچک شما باشد، را می خوانیم.

1- خود شما می توانید سایت خود را به روز کنید

اگر می توانید از مایکروسافت ورد استفاده کنید، پس می توانید از وردپرس استفاده کنید.

شما لازم نیست برای به روز رسانی سایت خود یک توسعه دهنده وب باشید- نیازی به یادگیری  HTML، و یا استفاده از Dreamweaver و یا مشابه آن وجود ندارد. بنیازی به پرداخت هزینه ی یه دیگری برای به روز رسانی وب سایت شما وجود ندارد – شما خودتان می توانید آن را به روز کنید.

 2- خودتان می توانید سایت خودتان را ایجاد کنید

بله، واقعا. حتی اگر شما یک توسعه دهنده وب نباشید، می توانید یک سایت بسازید.

با این حال، اگر شما نمی خواهید تمام این کار را توسط خودتان انجام دهید، بسیاری از توسعه دهندگان وجود دارند که می توانند سایت شما را برای شما تنظیم می کنند.

3- وردپرس رایگان است

قطعا هزینه تنها عامل برای در نظر گرفتن در ایجاد سایت نیست، اما این واقعیت است که وردپرس رایگان است قطعا شما را اذیت نمی کند، درست است؟

10 دلیل برای ساخت سایت با وردپرس 3

4- نصب با یک کلیک

بسیاری از ارائه دهندگان خدمات میزبانی (هاست ها) نصب وردپرس با یک کلیک را ارائه می دهند، که باعث می شود راه اندازی آن بسیار آسان باشد.

5- یک پلت فرم بزرگ وبلاگ نویسی است

وردپرس فقط برای وبلاگ نویسی نیست؛ اما با کسب و کارهایی که بیشتر و بیشتر شروع به راه اندازی وبلاگ خود می کنند، داشتن این قابلیت عالی است.

6- شما می توانید طراحی و قالب سایت خود را به سرعت تغییر دهید

با وردپرس شما می توانید قالب و ظاهر سایت را تغییر دهید، بدون تغییر محتوای سایت خود – به این معنی است که شما می توانید طراحی سایت خود را به سرعت و به آسانی به روز کنید.

10 دلیل برای ساخت سایت با وردپرس 2

 7- سفارشی کردن آن آسان است

پلاگین ها می توانند وردپرس را برای تقریبا هر چیزی گسترش دهند – آیا می خواهید یک فروشگاه الکترونیکی داشته باشید؟ برای آن پلاگین وجود دارد. آیا می خواهید  Google Analytics  را نصب کنید؟ یک پلاگین برای آن وجود دارد. میخواهید یک نظرسنجی را اجرا کنید؟ برای آن پلاگین جود دارد.

8- انجمن پشتیبانی

اگر مشکلی در هر نقطه ای دارید، یک انجمن آنلاین و افرادی وجود دارد که می توانند به شما کمک می کنند.

9- وردپرس به گونه ای ساخته شده که قابلیت سئو خوبی دارد

سئو چیست؟ سئو بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. اساسا ما در مورد دیده شدن در موتورهای جستجوگر صحبت می کنیم – اگر می خواهید بازدید کنندگان خود را از طریق جستجو دریافت کنید، لازم است اطمینان حاصل کنید که موتورهای جستجو به راحتی می توانند مطالب شما را پیدا کنند و فهرست بندی و ایندکس کنند. وردپرس این را کار را به خوبی انجام می دهد؛ علاوه بر این پلاگین هایی مانند WordPress SEO Yoast  وجود دارد تا این کار را به خوبی و بهترین شکل انجام دهد.

10- تعمیر و نگهداری و ارتقاء آسان، تنها با یک کلیک

ارتقاء و به روز رسانی سریع و آسان وردپرس را تنها با یک کلیک انجام دهید، بنابراین نیازی به پرداخت هزنه به یک توسعه دهنده برای این کار وجود ندارد.

منبعsimplybusiness

ترجمه: نکات کوچک – آموزش کاربردی کامپیوتر و روش های کسب درآمد اینترنتی

بهروز شیخان

سلام من بهروز شیخان هستم، و تلاش دارم در این جا آموزش ها، نکات و تجربیاتی که به نظرم مفید هستند، را در اختیار شما قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =

دکمه بازگشت به بالا