آموزشینرم افزار

iRIS Music Player

نرم افزار iRIS Music Player اولین پخش کننده ی آموزشی زبان از طریق موزیک در جهان با ظاهری بسیار زیبا، تنها با اضافه کردن موزیک های شخصی خود به این برنامه میتوانید همراه با لذت بردن از شنیدن آن ها، زبان انگلیسی خود را نیز تقویت کنید.

در این نرم افزار امکاناتی نظیر :
– تشخیص خودکار نام آهنگ، خواننده و دریافت خودکار متن آهنگ و عکس آلبوم
– ترجمه ی همزمان (iCursor)
– ترسیم ساختار گرامری جملات آهنگ ها (Chomsky Tree)
– تلفظ کلمات و جملات

تشخیص خودکار نام آهنگ، خواننده و دریافت خودکار متن آهنگ و عکس آلبوم

دسترسی به جامعترین بانک متن (Lyrics) و اثر انگشت آهنگ ها به صورت کاملا رایگان. در این بخش تنها با انتخاب آهنگ، نرم افزار به صورت خودکار نام آهنگ و نام خواننده را شناسایی کرده و به صورت خودکار عکس آلبوم و متن آهنگ (Lyrics) را برای شما از اینترنت گرفته و به نمایش در می آورد. بعلاوه شما میتوانید خود نیز در بانک Lyrics نرم افزار به دنبال آهنگ های مورد علاقه ی خود بگردید، در این بخش می توانید جستجوی خود را علاوه بر نام خواننده و نام آهنگ، بر اساس متن ترانه نیز انجام دهید، کافی است چند کلمه از متن آهنگ را بدانید …

ترسیم ساختار گرامری جملات آهنگ ها (Chomsky Tree)

تنها با زدن یک دکمه، نرم افزار بصورت هوشمند ساختار گرامری متن مورد نظر در آهنگ را برای شما ترسیم نموده و به درک نقش هر کلمه در جمله ( فعل، فاعل، صفت، قید و… ) به شما کمک خواهد کرد.

این مقاله را نیز مطالعه کنید:  برنامه ساخت فلش usb با قابلیت بوت - Rufus

ترجمه ی همزمان (iCursor)

در این نرم افزار به کاربر این امکان داده می شود که فقط با بردن نشانگر موس بر روی هر کلمه، عبارت و یا اصطلاح، معنی انگلیسی یا فارسی کلمات را در کلیه دیکشنری های معتبر دنیا به صورت آنلاین مشاهده نماید.

تلفظ کلمات و جملات

با بردن نشانگر موس بر روی هر کلمه یا جمله و کلیک بر روی دکمه ی تلفظ می توانید تلفظ انسان گونه ی آن کلمه یا جمله را با لهجه های متفاوت شنیده و قدرت شنیداری خود را تقویت نمایید.

کاملترین بانک لغت و اصطلاحات انگلیسی آنلاین

در هنگام پخش موزیک، تنها با کلیک کردن بر روی کلمات و یا اصطلاحات بکار رفته در متن آهنگ (Lyrics)، معانی آن ها را در کلیه ی دیکشنری های معتبر دنیا در محیط نرم افزار خود مشاهده نمایید.

بسیار خب، تا اینجا توضیحات سایت سازنده نرم افزار بود اما به نظر من هنوز خیلی جای کار داره؛ در کل نرم افزار جالبیه بخصوص اینکه متن آهنگ های ایرانی را هم نشان می دهد. همین نمایش متن آهنگ چه ایرانی و چه خارجی نقطه قوت این نرم افزار است.

در ادامه چند تصویر از محیط برنامه قرار می دهم:

IRIS Music Player

IRIS

chamsky tree

منبع: شرکت فناوران آیریس

بهروز شیخان

سلام من بهروز شیخان هستم، و تلاش دارم در این جا آموزش ها، نکات و تجربیاتی که به نظرم مفید هستند، را در اختیار شما قرار دهم.

نوشته های مشابه

یک نظر

دکمه بازگشت به بالا