آموزشیاینترنت

آموزش ساخت ایمیل یاهو پس از حذف ایران!

در تاریخ 16 شهریور سال جاری باشگاه خبرنگاران جوان، خبری با سرخط «یاهو با ایران خداحافظی کرد» در این سایت منتشر کرد و گفت به دنبال تغییرات صورت گرفته در نحوه ایجاد ایمیل های یاهو از این پس امکان ایجاد پست الکترونیکی جدید این شرکت برای کاربران ایرانی وجود نخواهد داشت. اما اینجا یک خبر خوشحال کننده برای کاربرانی داریم که همچنان به ساخت اکانت یاهو تمایل دارند.
یاهو در اقدامی عجیب نام ایران را از فهرست کشورهایی که هنگام ثبت نام پست الکترونیک دیده می شد حذف کرده است. برای ثبت نام و فعال سازی حساب کاربری نیز وارد کردن شماره تلفن همراه الزامی است و این کار برای کاربران ایرانی غیر ممکن است.
اما این مساله به معنای خداحافظی یاهو از ایران نیست. ما ایرانی ها همیشه راه حلی برای هر مشکل داریم.
با جست‌وجوی نه چندان آسان در وب می توانید مطلبی را پیدا کنید که در قسمت نظرات مطلبی در وب سایت worldit قرار دارد و بسیار آسان مراحل دور زدن تحریم ها علیه ایران را آموزش داده است.

توجه: ظاهرا این روش دیگه جواب نمیده، احتمالا یاهو متوجه شده و در کدهای مربوط به کشورها تغییراتی ایجاد کرده که با این روش دیگه نمیشه ایمیل درست کرد، دوستان اگر راه جدیدی کشف کردند اعلام بفرمایند.

برای آشنایی با روش کار به همراه عکس های آموزشی با ما همراه باشید.
1. طبق روال همیشگی، به صفحه اصلی یاهو بروید. گزینه Mail را انتخاب کنید. 


2. در صفحه ای که باز می شود، روی کادر آبی رنگ در پایین صفحه که نوشته شده است: Creat New Account (ساخت حساب کاربری جدید) کلیک کنید. 


3. در صفحه ای که باز می شود، مشخصات خود را یادداشت و جنسیت خود را وارد کنید. در این مرحله باید روی کد +1 ایالت متحده  کلیک راست و گزینه Inspect Element را انتخاب کنید.

این مقاله را نیز مطالعه کنید:  سایت ایمیل موقت ایرانی emeil.ir

4. در این مرحله در پایین صفحه پنجره ای باز می شود که باید جای خالی را با واژه «+98» و عدد یک که دو خط بالاتر قرار دارد را با «98» پر کنید.


5. هر دو کد آمریکا را به روش مذکور به ایران تغییر دهید.


6. در این مرحله ایمیل شما ساخته شده است. 


7. می توانید وارد ایمیل یاهوی خود بشوید و نامه های الکترونیک را با اکانت یاهو ارسال یا دریافت کنید.

منبع: برترین ها

توجه: ظاهرا این روش دیگه جواب نمیده، احتمالا یاهو متوجه شده و در کدهای مربوط به کشورها تغییراتی ایجاد کرده که با این روش دیگه نمیشه ایمیل درست کرد، دوستان اگر راه جدیدی کشف کردند اعلام بفرمایند.

بهروز شیخان

سلام من بهروز شیخان هستم، و تلاش دارم در این جا آموزش ها، نکات و تجربیاتی که به نظرم مفید هستند، را در اختیار شما قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

دکمه بازگشت به بالا