آموزشیوب

چطور آنالیز لینک کوتاه دیگران در سایت های goo.gl و yon.ir را ببینیم؟

در اینجا روش دسترسی به آنالیز لینک کوتاه دیگران در سایتهای goo.gl و yon.ir را به شما نشان می دهیم.

Goo.gl

کوتاه کننده لینک گوگل

کوتاه کننده لینک گوگل

اگر لینک کوتاه ما به صورت مقابل باشد http://goo.gl/fbsS برای مشاهده آنالیز آن تنها کافیست بعد از /goo.gl عبارت /info را اضافه کنیم، که نتیجه آن می شود:

https://goo.gl/info/fbsS

و با باز کردن این آدرس جدید به آنالیز لینک کوتاه دسترسی خواهیم داشت. همچنین با اضافه کردن علامت + در انتهای لینک کوتاه گوگل می توان به آنالیز لینک دسترسی پیدا کرد.

Yon.ir

کوتاه کننده لینک یون

کوتاه کننده لینک یون

اگر لینک کوتاه ما به صورت مقابل باشد http://yon.ir/G90  برای مشاهده آنالیز آن تنها کافیست علامت + را به آخر آن اضافه کنیم، که نتیجه آن می شود:

http://Yon.ir/G90+

و با باز کردن آن به آنالیز لینک کوتاه دسترسی خواهیم داشت.

منبع: slideshare

مسیریابی لینک های کوتاه

در ادامه میخوام ابزاری کاربردی رو بهتون معرفی کنم که با استفاده از اون میتونید لینک های کوتاه را باز گشایی کنید و ببینید لینکی که با استفاده از این سایت های کوتاه کننده لینک (مثل bit.ly, goo.gl و غیره)، کوتاه شده است، چیست و به کجا می رسد.

اگر شما هم کمی نگرانی دارید از اینکه در پشت این لینک کوتاه چه خبر است می توانید از ابزار مسیریابی لینکهای کوتاه استفاده کنید.

برای استفاده از آن کافیست در کادر مربوطه (1) لینک وکوتاه شده را وارد کنید، و بر روی گزینه Track URL کلیک کنید (2)، و نتایج را در قسمت Results Of Tracking مشاهده نمایید (3).

(با تشکر از Nikkie – برای معرفی این ابزار کاربردی – Thanks to Nikkie)

بهروز شیخان

سلام من بهروز شیخان هستم، و تلاش دارم در این جا آموزش ها، نکات و تجربیاتی که به نظرم مفید هستند، را در اختیار شما قرار دهم.

نوشته های مشابه

‫۲ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =

دکمه بازگشت به بالا