پروژه کاربر شگفت انگیز

آیا به دنبال یادگیری کامپیوتر هستید؟

آیا وققتان برایتان با ارزش است؟

آیا میخواهید از کمک دیگران بی نیاز شوید؟

آیا می خواهید کمترین هزینه را بپردازید؟

اگر شما هم مثل خیلی های دیگه جزو کسانی هستید که نکات ریز و کاربردی کامپیوتر رو نمی دونید و وقتش رو ندارید تا ” در اینترنت جستجو کنید و اونها رو یادبگیرید و یا یک کتاب الکترونیکی pdf در اون موضوع دانلود کنید و مطالعه کنید و یا یک فیلم آموزشی در اون مورد دانلود کنید و ببینید” یا شایدم اصلا بلد نیستید این کارهارو انجام بدید؟

اشکالی نداره از قدیم هم گفتن ” ندانستن عیب نیست، نپرسیدن عیب است.” و به نظر ما اینکه تلاش نکنی که از این ندانستنه خارج بشی عیب بزرگیه.

ما در این سایت تمام چیزهایی که لازمه تو بدونی تا از یک کاربر عادی به یک کاربر شگفت انگیز تبدیل بشی آموزش میدیم.

پس خیلی خوبه که با ما همراه باشید، چون ما به شما تنها نکات کاربردی را آموزش می دهیم.

آموزش هایی که شاید در دوره های استاندارد آموزشی یادتان ندهند و تنها حاصل تجربه هستند. تأکید و تمرکز ما بر کاربردی بودن آموزش هایی است که ارائه می دهیم.

بهتر است تجربه های دیگران را تجربه نکنیم، زیرا تجربه حاصل زمان، هزینه و شکست های متوالی است، پس بیاییم از تجربه های دیگران بیاموزیم.

برای یادگیری تنها کافیست روزانه کمتر از 30 دقیقه زمانتان را به ما اختصاص دهید و با تکرار و انجام عملی آموزش ها به راحتی، کاربری شگفت انگیز شوید.

خب حالا پروژه کاربر شگفت انگیز چیست؟

آموزش و یادگیری سریع، کم هزینه و کاربردی

پروژه کاربر شگفت انگیز دو سطح ویژه نقره ای و طلایی دارد.

سطح ویژه نقره ای، اجازه دسترسی به پست های نقره ای که با مدال نقره ای مشخص شده اند و شامل آموزش های کاربردی کامپیوتر و اینترنت می شود.

سطح ویژه طلایی، علاوه بر پست های نقره ای، اجازه دسترسی به پست های طلایی که با مدال طلایی مشخص شده اند که شامل آموزش های کاربردی مرتبط با کسب درآمد از اینترنت و آموزش های خاص می شود. و کاربران این سطح از امتیازات ویژه ای برخوردار خواهند شد.

برای پیوستن به پروژه کاربر شگفت انگیز ( سطح نقره ای یا طلایی) عجله کنید!