بهترین نرم افزار فشرده سازی WinRAR

WinRAR یکی از بهترین نرم افزارهای فشرده ساز می باشد و یکی از نرم افزارهای کاربردی است که نصب آن در هر ویندوزی الزامیست. WinRAR محصول شرکت RarLabs  است و می تواند فایل های مختلف را تا 10 درصد بیشتر از فایل های ZIP با فرمت RAR فشرده سازد.

تقریبا اکثر سایتهای دانلود فایلهایی که برای دانلود قرار می دهند را با استفاده از این نرم افزار فشرده و یا قطعه قطعه می کنند و برای دانلود قرار می دهند.  فایلهای فشرده ای که در سطح وب جهت دانلود قرار می گیرد، بیشتر به فرمت Rar یا Zip یا exe هستند که این نرم افزار به خوبی از تمامی اینها پشتیبانی می کند.

WinRAR می تواند فایل های RAR and ZIP files, unpacks 7Z, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZ, ISO, JAR, LZH, TAR, UUE, Z را از حالت فشرده خارج کند. از مهمترین قابلیت های این نرم افزار می توان به قابلیت Self-Extract ذکر نمود که بوسیله آن شما می توانید فایل فشرده شده را به صورت یک فایل اجرایی با پسوند exe در آورید تا در کامپیوتر هایی که نرم افزار WinRAR نصب نیست نیز بتوانید آن ها را از حالت فشرده خارج کنید. فایلهای rar به شکل چند کتاب بسته شده رو هم است.

این مقاله را نیز مطالعه کنید:  چگونه با استفاده از گزینه Wizard در برنامه winrar فشرده سازی کنیم؟

با استفاده از این برنامه می توانید در هنگام ارسال ایمیل به جای اینکه چندین فایل را ضمیمه ایمیل کنید، تمام فایلهایتان را فشرده کنید و به صورت یک فایل rar یا zip ارسال نمایید.

winrar-5-00-full-cracked

برخی از مزیتهای این نرم افزار:

حجم بسیار اندک نسبت به قابلیت های بسیار زیاد

پشتیبانی از بالغ بر 15 فرمت

پسورد گذاری روی فایل ها

ساخت فایل های فشرده با فرمت EXE

قابلیت تعمیر فایل ها

Wizard برای آسان تر شدن کار ساخت فایل های فشرده و همچنین Extract کردن آن ها

ذخیره پسورد سایت های مختلف و استفاده از آنها در هنگان استخراج کردن

 

winrar-screenshots

با دیگران به اشتراک می گذارم:
0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *